Boek nu je zomerzwemlessen in het AGO Zwembad!
Geef je kind deze zomer een extra zwemboost: meer oefenen, meer zelfvertrouwen en sneller door naar het volgende badje.
Tijdens de zomervakantie gaan de reguliere zwemlessen even pauzeren, maar kinderen in badje 1, 2 en 3 kunnen wél extra komen oefenen tijdens onze zomerzwemlessen. Een actieve start van de dag én daarna nog alle tijd voor andere leuke zomerplannen.
Reserveer hier je plekje voor de zomerzwemlessen!
Praktisch
• Lesdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
• Tijden: 08:30 – 10:00 óf 10:00 – 11:30
• Periode: week 3, 4 of 5 van de zomervakantie (21 juli t/m 7 augustus)
• 4 lessen van 75 minuten, inclusief een korte pauze met een (semi)gezonde snack
• Maximaal 8 kinderen per zwemdocent
• Kosten: €120,- per pakket
Gaat je kind vóór de zomerlessen door naar een volgend badje? Geen probleem. Schrijf je kind gewoon in voor het huidige badje en geef een eventuele doorstroming later aan ons door via info@agozwembad.nl. Dan zorgen wij ervoor dat je kind tijdens de zomerlessen in de juiste groep zwemt.
Reserveer hier je plekje voor de zomerzwemlessen!
Belangrijk om te weten:
• Alleen voor kinderen die al bij het AGO Zwembad zwemmen
• Beperkt aantal plekken → vol = vol
• Gaat je kind tussen nu en de zomerlessen naar badje 4? Dan krijg je je geld terug
• Stadspas-korting is niet van toepassing
• Ben je onverwacht verhinderd? Dan kunnen we het lespakket helaas niet terugbetalen. Je mag het pakket wel overdragen aan een ander kind in badje 1, 2 of 3.